Půdní vestavbou můžete získat nový obytný prostor s maximální využitelností

Výstavba půdní vestavby vyžaduje individuální přístup tak, aby byly splněny veškeré technické požadavky a normy.

Při hledání vhodného řešení je důležité brát v potaz současný technický stav, využití dané stavby s možnou investicí. V případě zájmu vám připravíme studii technického provedení a možného vzhledu vaší nové půdy.

Naše firma umí zkombinovat potřebné stavební obory a zrealizovat funkční a kvalitní stavbu ke spokojenému užívání.

Nepostradatelnou součástí obytného podkroví je kvalitní izolace. Půdní prostor je velice tepelně namáhaný jak v létě, tak v zimě. K tomu nám napomáhá foukaná tepelná izolace, která disponuje výbornými tepelnými a izolačními vlastnostmi.

Dalším častým problémem je nosnost stropní konstrukce a zvětšení obytných prostor. V tomto případě si můžeme pomoci úpravou krovů a docílit požadovaných rozměrů.

Splňte si své sny:

Půda nemusí sloužit jako skladiště!

Půdní byty jsou atraktivní a umožní vám být blíže svým snům o ideálním bydlení.

Pár tipů, jak to umíme vyřešit! Moderní dům vyžaduje efektivní řešení.

1

Pochozí podlaha

Máme řešení, jak rychle a levně vytvořit podlahu v půdním prostoru bez jakéhokoliv betonování či jiných řešení, které nadměrně zatíží stropní konstrukci a mnohdy je nelze ani realizovat. V případě, že vazné trámy zůstanou, mohou se zakomponovat do pochozí podlahy.

2

Zvýšení únosnosti krovu

Velmi častým požadavkem zákazníka bývá vytvoření velkých obytných prostor. V případě, že konstrukce krovu tento požadavek nesplňuje, máme řešení, jak správně spojit dřevo a železné prvky, které zvýší únosnost krovu, a díky tomu vytvoříme velké obytné prostory.

3

Krovy

Více prostoru s větší podchozí výškou.